Loading...
Loading...

Usługi


Sprawimy, że twoje paznokcie będą wyglądać piękniej niż kiedykolwiek!

Wykonujemy zarówno manicure i pedicure tradycyjny, jak i hybrydowy. Malujemy oraz zdobimy płytki paznokci, wykorzystując wysokiej jakości zdobienia i lakiery. Modelujemy także metodą żelową. Przedłużamy, korygujemy kształt, wzmacniamy, stylizujemy. Wszystko, aby Twoje paznokcie mogły nabrać, nowego, lepszego wyglądu.

Zadbane dłonie i paznokcie są wizytówką każdego z nas. Trendy zmieniają się z upływem czasu. Nieustannie do świata beauty wchodzi coś nowego- od manicure japońskiego po efekt lusterka na paznokciach.

Manicure Pielęgnacyjny


Paznokciom trzeba poświęcić dużo uwagi, ponieważ narażone są na zniszczenia, a dłonie są wizytówką każdej zadbanej kobiety. Nasza płytka często jest łamliwa na skutek nieprawidłowej pielęgnacji lub diety. Manicure podstawowy jest zabiegiem kosmetycznym, który pozwoli nam utrzymać estetyczny wygląd paznokci i dłoni.

Pierwszym krokiem jest skrócenie i opiłowanie paznokci na odpowiedni kształt To, jaki on będzie zależy od kształtu naszych palców i naturalnego wzrostu paznokci. Mogą być one spiłowane na okrągło lub kwadratowo.
Manicure podstawowy to nic innego, jak skrócone, opiłowane paznokcie, odsunięte/wycięte skórki, usunięty nabłonek.

Paznokcie pokrywane są odżywką. Najlepiej żeby zawierała ona wapń i keratynę. Można jeszcze pomalować płytkę ulubionym kolorem lakieru lub zdecydować się na niezwykle naturalny francuski manicure.

Manicure Hybrydowy


Każdej z nas zdarzyło się chodzić z odpryskanym lakierem… A to ze względu na nietrwałość lakieru, a to brak czasu na wizytę u manikiurzystki, czy chociażby brak czasu na „manicure domowy”. Zwykłe lakiery odpryskują po kilku dniach (a nawet godzinach!), a kiedy są trwałe, to z codziennymi obowiązkami często niestety nie mają szans. A przecież każda z nas wie, że zadbane dłonie i piękne paznokcie to wizytówka kobiety.

Manicure hybrydowy nakładany jest cienką warstwą jak lakier. Następnie utwardzany jest w świetle UV. Lakier lśni bardziej w porównaniu do zwykłego manicure. Co najważniejsze, manicure hybrydowy utrzymuje się zwykle przez 2-3 tygodnie (nawet przy wykonywaniu codziennych prac domowych).

Należy pamiętać, że jeśli nasza płytka nie jest w najlepszej formie, wtedy manicure hybrydowy nie jest najlepszą metodą stylizacji paznokci. Najpierw musimy zadbać o płytkę paznokcia (odpowiednia dieta, odżywki etc.). Zupełnie jak w przypadku cery makijaż nie zakryje jej niedoskonałości, tak w przypadku paznokci manicure hybrydowy nie utrzyma się na kruchych paznokciach. Trwałość zależy oczywiście od umiejętnej stylizacji, ale również od stanu płytki

Paznokcie Żelowe
Przedłużanie Na Formie


Paznokcie żelowe są pomysłem idealnym dla kobiet, które nie chcą poświęcać dużo czasu na domowy manicure. Paznokcie żelowe wymagają większej pracy, lecz zdecydowanie efekt jest tego warty – dobrze zrobione, będą trzymać się na dłoniach nawet do czterech tygodni.
Paznokcie żelowe sprawdzają się doskonale u osób z krótkimi, łamliwymi i słabymi paznokciami.
Żel na szablonie gwarantuje utrzymanie paznokci w idealnym stanie przez kilka tygodni. Potem wystarczy uzupełnić paznokcie.
Kształt żelowych paznokci to przede wszystkim migdał. Ale polecamy również krótkie, opiłowane na prosto albo lekko zaokrąglone. Dzięki tym kształtom dłoń zawsze wygląda delikatnie.

Manicure Japoński


Manicure japoński to metoda pielęgnacji paznokci, która polega na ich intensywnym odżywianiu i polerowaniu. W przeciwieństwie do innych metod stylizacji paznokci, manicure japoński wyklucza stosowanie jakichkolwiek lakierów i ozdób.
Japoński manicure jest przeznaczony do paznokci słabych, kruchych, łamliwych i rozdwajających się, ponieważ wzmacnia płytkę i nadaje jej piękny, delikatny blask

Zabieg polega na wcieraniu w paznokieć specjalnej pasty zawierającej cenne składniki wzmacniające i nabłyszczające, m. in. keratynę, witaminy A i E, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Następnie zabezpieczam płytkę specjalnym pudrem, który zapobiega przedwczesnemu wypłukiwaniu się składników pasty.

Jeśli zależy Ci na zdrowych i zadbanych dłoniach, japoński manicure jest właśnie dla Ciebie.

Nie przedłużysz nim swoich naturalnych paznokci, ale dzięki składnikom pielęgnacyjnym zawartym w paście wzmocnisz je i zapobiegniesz ich łamaniu i kruszeniu się.

Zabieg należy powtarzać co 2-3 tygodnie.

Pedicure Hybrydowy


Pedicure hybrydowy jest zabiegiem zbliżonym do manicure hybrydowego.
Na początek należy wykonać pedicure kosmetyczny, który pozwoli przygotować stopy do dalszych zabiegów. Po opiłowaniu i skróceniu paznokci,wycięciu skórek, można rozpocząć zabieg pedicure hybrydowego, który podobnie jak manicure hybrydowy wziął nazwę od trwałego lakieru, który nakładany jest na paznokcie. Lakier jest połączeniem klasycznego lakieru z żelem, który podczas zabiegu utwardzany jest lampą LED.

Efekt utrzymuje się nawet do 5-7 tygodni.

Zapraszam do mojego salonu

ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ WIZYTĘ
+48 604 914 631